spotkanie wilelkanocne

W siedzibie Centrum Seniora odbyło się uroczyste spotkanie Wielkanocne strażników miejskich z zaproszonymi gośćmi w osobach: zastępcy prezydenta miasta Płocka  Piotra Dyśkiewcza, kapelana Straży Miejskiej ks. Grzegorza Dobrzenieckiego, Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej Grzegorza Padzika,  Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Płocku  Stanisława Szcześniaka,  dyrektora Zakładu Karnego w Płocku Konrada Guzanka, Dyrektora Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych UMP Jana Piątkowskiego oraz przedstawiciela Wojskowej Komendy Uzupełnień.. Na spotkanie Wielkanocne zaproszone zostały, także osoby współpracujące z jednostką Straży Miejskiej.

 

Gości powitał, pełniący honory gospodarza Komendant Straży Miejskiej w Płocku – Piotr Umiński, życząc wszystkim zebranym strażnikom miejskim i pracownikom cywilnym jednostki zdrowych, wesołych i spokojnych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Wielkanocnych. A tym, którzy w święta będą mieli służbę Komendant życzył, aby przebiegła ona spokojnie.

 

Pozostali goście również życzyli strażnikom miejskim i ich rodzinom spokojnych, zdrowych świąt i mokrego dyngusa. 

 

Po części oficjalnej, wszyscy mogli już spróbować wielkanocnych potraw.  I przez chwilę delektując się smacznymi potrawami spokojnie porozmawiać na temat nadchodzących Świąt. Całe spotkanie przebiegało w bardzo miłej, spokojnej, serdecznej i rodzinnej atmosferze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POWRÓT  Drukuj  
right4.jpg
right5.jpg
right8.gif
ALH-facebook.jpg
pufp.jpg
right11.gif