materiały pirotechniczne w piwnicy ( 18.09.17 r.)

W związku ze znalezieniem materiałów wybuchowych w piwnicy bloku przy ul. Dworcowej 45 ewakuowano wszystkich mieszkańców tego bloku oraz osoby dorosłe i dzieci, przebywające w pobliskim przedszkolu nr 27 przy ul. Reja, jak również zamknięto pobliski sklep.  Zamknięta strefa bezpieczeństwa wynosi 150 m od tzw. "punktu zero".

Straż Miejska i Policja  ewakuowały 47 osób mieszkających w bloku przy ul. Dworcowej 45, 90 dzieci oraz personel przedszkola i 49 osób z pobliskich pawilonów handlowo-usługowych. Ze  względów bezpieczeństwa całkowicie przez służby mundurowe zamknięty został obszar  między ulicami: Dworcowa - Chopina - Mickiewicza - Obrońców Płocka 1920 r - Reja Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godzin wieczornych.

Mieszkańcy i pracownicy pawilonów zostali ewakuowani na dworzec autobusowo-kolejowy, dzieci i pracownicy Przedszkola nr 21 do pobliskiego Przedszkola Miejskiego nr 27 przy ul. Reja 28.

Od razu wezwano pirotechników z komendy w Warszawie, aby przyjechali i zabrali znalezione materiały z piwnicy. Blok  ogradzany będzie taśmą do momentu zakończenia ewakuacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POWRÓT  Drukuj  
right4.jpg
right5.jpg
right8.gif
ALH-facebook.jpg
pufp.jpg
right11.gif