strażnicy na zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc ( 25.09.17)

Rejonowy osiedla Borowiczki i Imielnica młodszy specjalista Dariusz Golęba w wyciskaniu wielokrotnym sztangi leżąc nie ma sobie równych.  Darek z  V Mistrzostw Polski Straży Miejskich i Gminnych w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi Leżąc, które odbyły się we Wrocławiu wrócił z medalem, pucharem i dyplomem.

16 września na Sali sportowej przy ul. Kosmonautów 274 odbyły się V Mistrzostwa Polski Straży Miejskich i Gminnych w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi Leżąc. Organizatorem zawodów była Straż Miejska we Wrocławiu.

Do rywalizacji, która rozegrana została w trzech kategoriach stanęło 20 strażników
z całego kraju.

Podczas zawodów mężczyźni zmagali się ze sztangą 50 kg i 100  kg  a kobiety, siłowały się z ciężarem 25 kg.

Zawody miały na celu propagowanie aktywności fizycznej, jako formy zdrowego stylu życia.

II miejsce w wyciskaniu wielokrotnym sztangi leżąc zajął  nasz kolega młodszy specjalista Dariusz Golęba, który zaliczył 28 powtórzeń z ciężarem 100 kg.

Z płockiej jednostki w V  Mistrzostwach Polskich Straży Miejskich i Gminnych
w wyciskaniu wielokrotnym sztangi leżąc startowali również  :
- starszy inspektor  Dariusz Chorążewicz, który zajął 6 miejsce  zaliczając 46 powtórzeń z ciężarem 50 kg.

- młodszy strażnik  Konrad Ruszkowski zajął 8 miejsce.

Młodszemu specjaliście Dariuszowi Golębie oraz starszemu inspektorowi Dariuszowi Chorążewiczowi  i młodszemu strażnikowi  Konradowi Ruszkowskiemu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sporcie !  !