chuligański wybryk ( 27.02.19 r. )

Urwane lusterko w Nissanie, wyrwana śmietniczka, zniszczony baner reklamowy – to nocny  chuligański wyczyn płocczanina. 23 – latek był nietrzeźwy. Miał ponad 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.


 

O godz. 23.25 operator monitoringu miejskiego powiadomił dyżurnego Straży Miejskiej, iż na ul. Bielskiej młody mężczyzna niszczy  zaparkowane na chodniku auto.   Patrol, który dotarł na miejsce zdarzenia zastał agresywnego mężczyznę, który nie tylko zakłócał ład i porządek wykrzykując głośno różne wyrazy ale nie zamierzał się uspokoić nawet podczas prowadzonej przez strażników interwencji. Mężczyzna odwieziony został do izby wytrzeźwień, a materiał
z jego chuligańskiego zachowania zabezpieczony został do dalszych czynności.  

 

 

Po wytrzeźwieniu 23-latek musi liczyć się z otrzymaniem mandatu karnego  za zakłócanie ładu i porządku publicznego. Zapłacić będzie musiał również za pobyt w Izbie Wytrzeźwień. Natomiast informacja o uszkodzonym aucie i banerze reklamowym przekazana zostanie zgodnie z kompetencjami  do Policji z kolei wiadomość o uszkodzonej śmietniczce trafi do WKŚ UMP.

 

 

 

 

 

POWRÓT  Drukuj  
right4.jpg
right5.jpg
right8.gif
ALH-facebook.jpg
pufp.jpg
right11.gif